Drs. Frederik Dijkman
Oogarts

Het team is geweldig en het werk next level
“Wat me aantrekt in mijn vak is dat je veel zelf kan doen”, vertelt Drs. Frederik Dijkman. “Ik vind het leuk om zowel de diagnostiek te doen als de operatie uit te voeren. Het is bevredigend dat je echt iets voor mensen kunt betekenen. Als oogarts ben je binnen de beperking van het orgaan heel breed bezig. Van kinderen tot volwassenen, van zeldzame aangeboren aandoeningen tot infecties en van verouderingsverschijnselen tot trauma’s.”
Drs. Dijkman begon in 2006 als algemeen oogarts in het Deventer Ziekenhuis en werkt daar nog steeds. Hij specialiseerde zich in staaroperaties en traanwegchirurgie. Toen de nieuwe premium lenzen kwamen, verdiepte hij zich daarin. Drs. Dijkman: “In Deventer leiden we ook assistenten op. Die komen in hun laatste jaar bij ons om staaroperaties te leren. Dat is ook een uitdaging en erg leuk om te mogen doen.” In 2025 begon hij naast zijn werkzaamheden in het ziekenhuis bij FYEO.
Streven naar perfectie
Drs. Dijkman waardeert de combinatie van zijn werk in het ziekenhuis en bij FYEO, want hij wil zijn vak zo breed mogelijk uitoefenen. ‘’In het ziekenhuis opereer ik vooral mensen met staar. Een staarpatiënt is tevreden met beter zicht en vond het vroeger niet erg om daarvoor nog een bril nodig te moeten hebben. Bij FYEO help ik mensen perfect te zien zonder een bril. Dat is next level. Het vereist ook een hoger niveau van oogarts, optometrist en alle andere medewerkers. In een team werken bij FYEO is geweldig. Iedereen gaat er echt voor. We streven allemaal naar perfectie. De state of the art lasers bij FYEO zijn ongelooflijk snel. Binnen 7-10 seconden is de laser al klaar. Dat kan alleen als iedereen alles tot in de puntjes heeft voorbereid. Ik vind het gaaf om hoge kwaliteit te kunnen bieden en efficiënt te werken. Dat kan bij FYEO.”
Cliëntgerichte oplossing
Wat het werk bij FYEO extra bijzonder maakt, is volgens Drs. Dijkman de persoonlijke benadering. “Het is geweldig als iemand met -10 de kamer binnenloopt en goedziend weer naar buiten gaat. Wat mijn werk bij FYEO extra leuk maakt, is dat ik niet alleen technisch bezig ben, maar ook echt per cliënt kijk wat de beste oplossing is. Het is geen kwestie van one size fits all. Ik houd ervan om in begrijpelijke taal uit te leggen wat de mogelijkheden zijn. Zodat de cliënt de beste keuze kan maken.”
Andere specialisten
Dr. Frank Kerkhoff
Drs. Khalid Allali
Drs. Stefan de Geus
Drs. Barbara Leyssens
Plan een gratis en vrijblijvend vooronderzoek
Iedere behandeling begint met een vooronderzoek. Dit onderzoek is essentieel om jouw oogsituatie exact in kaart te brengen. Zonder vooronderzoek geen behandeling.
- Persoonlijk behandeladvies op maat
- Oogarts van consult is behandelend oogarts
- All-in prijs